Galeria - personalizowane torty na prezent
Galeria - personalizowane torty na prezent

Przedstawiamy galerię personalizowanych tortów z ręczników, które są pięknym prezentem na takie okazje jak: śluby, rocznice ślubu czy jubileusz. Zachęcamy do obejrzenia propozycji, zainspiruj się. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swoich bliskich. Zaglądaj tu często, ponieważ zdjęcia uzupełniamy na bieżąco. Serdecznie zapraszamy! Kliknij czytaj całość i przejdziesz do galerii.

czytaj całość »
Galeria - kosze prezentowe
Galeria - kosze prezentowe

Zapraszamy do zapoznania się z galerią personalizowanych koszy prezentowych, będących pięknym prezentem dla bliskich osób. Znajdziesz tutaj różne prezentacje zrealizowanych przez naszą pracownię koszy, które mogą być dla Ciebie inspiracja w poszukiwaniu prezentów na takie uroczystości jak śluby, jubileusze, podziękowania rodzicom itp. Klikając "czytaj całość" przejdziesz do zdjęć.

czytaj całość »
Jakie prezenty na rocznicę ślubu?
Jakie prezenty na rocznicę ślubu?

Dzięki tej historii powstało kilka propozycji prze bogato dekorowanych i pięknie haftowanych tortów z ręczników idealnych jako prezent na rocznicę ślubu, które również sprawdzą się jako prezenty ślubne dla Pary Młodej. Kilka z nich możecie zobaczyć poniżej. Inspiracje czerpane z życia są wyjątkowe i bardzo emocjonalne, a to z kolei przekłada się na działanie: projektowanie, tworzenie. Fantastyczne momenty. 

czytaj całość »
Prezenty wg Twojego pomysłu
Prezenty wg Twojego pomysłu

 

Kosz prezentowy nie musi być banalny. Może być pięknym, gustownym prezentem z okazji ślubu, jubileuszu, podziękowań rodzicom itp. Biały kosz bogato dekorowany kwiatami i zielenią idealnie współgra z białymi ręcznikami, których tekst wyhaftowany jest ...

  

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl